Türkiye (Diğer) - 2. Lig
Van Spor FK
15:30
1461 Trabzon FK
Kastamonuspor
15:30
Iğdır FK
Almanya - Bundesliga
Fortuna Düsseldorf
21:30
Bochum
3rd 2. Bundesliga
21:30
16th Bundesliga
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
Al-Taawoun FC
21:00
Al-Ittifaq FC
AL Hazem FC
21:00
Abha Club
Al-Nassr FC
21:00
Al-Ittihad FC
AL Shabab FC (KSA)
21:00
Al-Fateh SC
Al-Tai
21:00
Al-Akhdoud Club
Al-Khaleej Club
21:00
Al-Riyadh SC
Damac FC
21:00
Al-Raed Club
Al-Wehda FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC
Al-Ahli Saudi FC
21:00
Al-Fayha FC
Uluslararası Hazırlık Maçları
Guatemala
03:00 1 : 1 MS
MS
Nikaragua
İtalya - Bahar Şampiyonası
Inter Milano
21:30
Sassuolo Calcio
ABD - ABD NPSL
FC Frederick
02:00 2 : 4 MS
MS
Annapolis Blues FC
Pennsylvania Classics
02:00 0 : 3 MS
MS
Electric City Shock SC
Philadelphia Union Ds
02:30 2 : 3 MS
MS
Wc Predators
Austin United FC
03:00 2 : 2 MS
MS
Laredo Heat SC
ABD - MLS Next Pro
New York Red Bulls II
00:00 1 : 5 MS
MS
Philadelphia Union II
FC Cincinnati 2
00:00 0 : 1 MS
MS
Inter Miami CF II
Orlando City B
01:00 5 : 0 MS
MS
Huntsville City FC
Houston Dynamo 2
02:00 2 : 3 MS
MS
Tacoma Defiance
Vancouver Whitecaps FC II
02:00 1 : 0 MS
MS
Los Angeles Galaxy II
Colorado Rapids 2
03:00 0 : 2 MS
MS
Minnesota United FC 2
Saint Louis City SC 2
04:30 1 : 0 MS
MS
San Jose Earthquakes II
ABD - NISA
Irvine Zeta FC
05:00 2 : 2 MS
MS
Capo FC
ABD - USL Lig 2
Oly Town FC
00:00 1 : 1 MS
MS
Lane United FC
West Seattle Junction FC
00:00 1 : 1 MS
MS
United Pdx
Patuxent Football Athletics
02:00 2 : 2 MS
MS
Christos FC
Florida Elite Sa
02:00 1 : 0 MS
MS
Brevard Fire SC
Lionsbridge FC
02:00 0 : 2 MS
MS
Charlottesville Blues
Capital FC
02:00 1 : 4 MS
MS
Tacoma Stars
River Light FC
02:00 3 : 3 MS
MS
St Charles FC
AC Houston Sur
03:00 0 : 2 MS
MS
Brazos Valley Cavalry FC
AHFC Royals
03:00 2 : 2 MS
MS
Houston FC
ABD - USL W Ligi
Flint City AFC
00:00 4 : 1 MS
MS
Cleveland Force SC
Patuxent Football Athletics
00:00 0 : 11 MS
MS
Christos FC
Tacoma Galaxy
00:00 0 : 2 MS
MS
United Pdx
Lancaster Inferno
01:00 3 : 1 MS
MS
Northern Virginia FC
South Georgia Tormenta FC
01:00 1 : 4 MS
MS
North Carolina Courage U23
Athens United
02:00 0 : 5 MS
MS
Southern Soccer Academy
Michiana FC
02:00 1 : 5 MS
MS
Midwest United FC
Virginia Marauders FC
02:00 4 : 0 MS
MS
Richmond Uslw League
Chattanooga Red Wolves SC
02:30 1 : 2 MS
MS
Asheville City SC
Challenge SC
03:00
Lonestar SC
Arjantin - Primera B
Sacachispas FC
21:30
Club Atletico Los Andes
Arjantin - Primera C
Defensores de Cambaceres
21:30
ASD Justo Jose de Urquiza
Centro Espanol
21:30
CS Barracas
CA Lugano
21:30
Club Mercedes
Arjantin - Profesyonel Lig
CA Independiente Avellaneda
02:00 1 : 1 MS
MS
Velez Sarsfield
Arjantin - Torneo Federal A
CA Sansinena SD
21:00
Villa Mitre de Bahia Blanca
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
FC Bulleen Lions
13:15
Alamein FC
Avustralya - Victoria Premier League 1
Melbourne Victory
13:30
Preston Lions FC
Bahreyn - Premier Lig
EAST RIFFA
19:00
AL HIDD
MALKIYA CLUB
19:00
Al Ittihad
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
FC Transmash Mogilev
20:00
FC Gomel
Bolivya - Profesyonel Lig
Jorge Wilstermann
00:30 1 : 0 MS
MS
Always Ready
Oriente Petrolero
02:30 0 : 1 MS
MS
The Strongest
Brezilya - Brasileiro Serie D
Moto Club MA
00:00 1 : 1 MS
MS
Aguia De Maraba PA
Maringa FC PR
01:30 1 : 0 MS
MS
Pouso Alegre MG
Brezilya - Brasilero Seri B
Ceara SC CE
00:30 2 : 1 MS
MS
Chapecoense SC
Brezilya - Brasilero Serie A
Cruzeiro EC MG
00:30
ER
Cuiaba EC MT
CA Paranaense PR
00:30
ER
Criciuma EC SC
Brezilya - Brezilya Serie C
Londrina EC PR
01:00 1 : 1 MS
MS
Volta Redonda FC RJ
EC Sao Jose RS
01:00
ER
Athletic Club Sjdr MG
Brezilya - Copa do Nordeste
EC Bahia BA
00:00 0 : 0 P: 7 - 8
MS
CR Brasil AL
SC Recife PE
00:00 1 : 4 MS
MS
Fortaleza EC CE
Bulgaristan - Parva Liga
PFC Slavya Sofya
20:00
FC CSKA 1948
Botev Plovdiv
20:00
FC Arda Kardzhali
Ekvador - LigaPro Primera A
Orense SC
02:00 1 : 0 MS
MS
Cumbaya FC
Ermenistan - Birinci Lig
FC Urartu Yerevan 2
16:00
FC Bkma Vagharshapat 2
FC Alashkert Yerevan 2
16:00
FC SHIRAK GYUMRI 2
FC Syunik
16:00
Andranik
FC Ararat Yerevan 2
16:00
Lernayin Artsakh FC
FC Pyunik Yerevan 2
16:00
Onor
Estonya - Premium Liiga
Tartu JK Tammeka
19:00
Trans Narva
Fas - Botola Pro D1
Maghreb As De Fes
20:00
Hassania Union Sport Agadir
Union Touarga
22:00
Moghreb Athletic de Tetouan
Finlandiya - Veikkausliiga
FC Lahti
18:00
Seinajoen JK
Vaasan Palloseura
18:00
FC Inter Turku
Finlandiya - Ykkosliiga
FC KTP Kotka
18:30
Kapa Kapylan Pallo
PK-35 Helsinki
18:30
Salpa
Gürcistan - Erovnuli Liga
FC Kolkheti-1913 Poti
19:00
FC Dinamo Tbilisi
FC Dinamo Batumi
20:00
FC Dila Gori
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
BK Olympic
20:00
Lunds BK
Jönköping Södra
20:00
Angelholms FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
FBK Balkan
20:00
IFK Trelleborg
İsveç - Allsvenskan
IFK Norrköping FK
20:00
IFK Varnamo
AIK
20:10
IFK Goteborg
İsveç - Superettan
Trelleborgs FF
20:00
GIF Sundsvall
Utsiktens BK
20:00
IK Brage
İzlanda - Besta deild
Fylkir Reykjavik
22:15
HK Kopavogur
Kanada - Kanada Premier Lig
Cavalry FC
00:00 1 : 1 MS
MS
Valour FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
Independiente Santa Fe
02:00 2 : 0 MS
MS
CD La Equidad
CD Once Caldas
02:00 0 : 1 MS
MS
CD Tolima
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
Bucheon FC 1995
13:30 3 : 0 90'
90'
Chungnam Asan FC
Ansan Greeners FC
13:30 1 : 0 90'
90'
Busan I Park
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
Deportivo Saprissa San Jose
01:00 3 : 0 MS
MS
LD Alajuelense
Kuveyt - Premier Lig
Al-Fehaheel
17:50
Al-Salmiya SC
Al Kuwait SC
19:20
Al Arabi
Al Nasr SC
20:50
Qadsia SC
Litvanya - 1 Lyga
FK Panevezys B
18:00
FA Siauliai B
FK Riteriai
19:00
ER
FC Neptunas Klaipeda
Mali - Ligue 1
Onze Createurs
19:30
AS Real Bamako
Union Sportive Bougouba
19:30
Cercle Olympique de Bamako
Usfas Bamako
19:30
AS Bakaridjan
Djoliba AC
20:00
AS Black Star
Meksika - Liga MX, Kapanış
CF America
04:35 1 : 0 MS
MS
Cruz Azul
Mısır - Premier Lig
Pyramids FC
16:00 1 : 0 DA
DA
El Gouna Fc
Al İttihad Al Sakandary
19:00
Zamalek SC
Al Ahly SC (Egy)
19:00
ER
Zed FC
Norveç - 1. Division
Bryne FK
20:00
Ranheim
Mjondalen IF
20:00
Moss FK
Raufoss
20:00
Lyn 1896 FK
Sandnes ULF
20:00
Kongsvinger IL Fotball
Stabaek IF
20:00
Egersunds IK
Aalesunds FK
20:00
Asane Fotball
Norveç - 2. Lig Grup 1
Viking (A)
17:00
Lysekloster
SK Brann 2
19:00
Vard Haugesund
Norveç - 2. Lig Grup 2
Valerenga IF 2
20:00
Skeid
Norveç - 3. Küme Grup 3
Sarpsborg 08 2
20:00
KFUM 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
Melhus
20:00
Rosenborg 2
Norveç - 3. Küme Grup 5
Kristiansund BK 2
20:00
Hoedd IL 2
Bjoerkelangen
20:00
Molde (A)
Norveç - 3. Küme Grup 6
FK Mjolner
20:00
Harstad
Özbekistan - PFL
Lokomotif Tashkent
17:00
FK Termez Surkhon
Paraguay - 2.Lig
Club Fernando
21:30
Pastoreo FC
Paraguay - Division de Honor, Açılış
Club Olimpia
00:00 1 : 2 MS
MS
Sportivo Trinidense
Peru - Liga 1
Union Comercio
22:30
CS Cienciano
Peru - Segunda Division
Deportivo Coopsol
21:15
AD Cantolao
Santos FC Nasca
23:30
CDU San Martin
Romanya - Superliga
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
20:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
Şili - Premier Lig
U. Chile
00:30 0 : 0 MS
MS
Nublense
Şili - Primera B
CD Santa Cruz
03:00 1 : 1 MS
MS
Deportes Limache
Şili - Primera Division, Women
Audax Italiano
00:00 0 : 0 MS
MS
Union Espanola
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
İsveç
18:00
İtalya
Polonya
18:00
Slovakya
Portekiz
20:30
Fransa
İngiltere
20:30
İspanya
Uruguay - 2.Lig
Cerrito CS
02:30 0 : 2 MS
MS
Uruguay Montevideo FC
Venezuela - Premier Lig
Angostura FC
00:30 2 : 1 MS
MS
Academia Puerto Cabello
Portuguesa FC
03:00 2 : 1 MS
MS
Carabobo FC

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL